עיצוב

מלון ממילא ירושלים הוא מלון יוצא דופן המציע סטייל, אקסקלוסיביות, מפלט ונוחות – ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר. המלון מעוצב לאור החזון של אלרוב מלונות יוקרה, תוך מחויבות למצוינות, ובשיתוף האדריכל הנודע משה ספדי והאדריכל ומעצב העל הבינלאומי פיירו ליסוני.
מינויו של משה ספדי לאדריכל של פרויקט אלרוב ממילא, מציב את מלון ממילא בפרט ואת אלרוב ממילא בכלל, בין הפרויקטים  החשובים ושובי העין ביותר בעולם. תוך התחשבות בחוק הירושלמי, הקובע כי כל המבנים בעיר ייבנו מאבן ירושלמית בעלת גוון בהיר וייחודי, ומתוך כוונה להגן ולכבד את יופייה הארכיטקטוני של העיר - יצר ספדי מלון מעוצב באופן מרהיב וייחודי, המדגיש את הברק האופייני של האבן. ספדי ברא אסתטיקה ירושלמית חדשה ומודרנית, המתאימה את עצמה לחומות העתיקות הסמוכות לה.

"מלון ממילא הוא במהותו מקום אורבני", אומר ספדי. "מקום המשלב בניינים היסטוריים וארכיטקטורה מודרנית, ומזדקר מעל מערכת סמטאות המחברות את העיר העתיקה והחדשה של ירושלים; מקום המשלב את העיצוב הישן יחד עם המודרני ביותר, נהנה מנופים נפלאים של העיר העתיקה ומעוצב כך שיהיה מרכז ההתרחשות. אין לי ספק שמסעדת הגג של מלון ממילא תהפוך למקום המפגש הירושלמי המועדף".

פיירו ליסוני, אחד המעצבים המוערכים והמבוקשים ביותר בעולם, הביא למלון ממילא את הידע העצום שלו בעיצוב ריהוט ומוצר, והניסיון הרב בעיצוב פנים ואדריכלות. לצד ליסוני עבדה האדריכלית הישראלית רונה לוין.
ליסוני עיצב עבור שורה נכבדה של מותגים וביניהם בופי, קאסינה, קרטל, אלסי ופולטרונה פראו, כמו גם עבור פרויקטים מרכזיים של אדריכלות: מלון מונקו והגראנד קנאל, מלון מיצוי גרדן גינזה בטוקיו, עיצוב חנויות עבור אלי טהארי ובית מגורים פרטי בקריביים עבור חברת מנדרין אוריינטל.
העיצוב האופייני לליסוני - מינימליזם אסתטי איטלקי - הבא לידי ביטוי בפעם הראשונה במלון ירושלמי, משתלב בצורה יוצאת דופן באדריכלות הירושלמית ההיסטורית ויוצר את התוצאה המרהיבה בתוך הבניין הקלאסי של ספדי.

"אני מבלה יותר ממחצית השנה בדרכים, ואני מתארח בבתי מלון מסוגים שונים", מסביר ליסוני. "אלה שאני בוחר בהם מבטאים את הטעם שלי מבחינה אישית ואנושית: הפרחים, הריח ופרטים קטנים אחרים. איני מדבר על תחכום מזויף, אלא על הדרך שבה מלון נוגע בי: חיוך, פירות טריים בחדר, הדברים הפשוטים. הרעיונות האלה הם מה שניסיתי ליישם בעבודתי עבור מלון ממילא".

לסטייל יש קשר הדוק לאדריכלות ולעיצוב פנים. משה ספדי ופיירו ליסוני יצרו יחד מלון מעוצב באופן .יוצא דופן, בעל אופי ייחודי, יוקרה ומראה בלתי נשכח

 

  • The SET
  • Hotel Cafe Royal - London
  • Conservatorium - Amsterdam
  • Lutetia - Paris
יום הגעה יום עזיבה
1 חדרים, 2 מבוגרים
הזמינו עכשיו מחיר טוב ביותר מובטח
מבוגרים ילדים
(3 - 12)
פעוטות
(0 - 2)
חדרים 1
הוסף חדר נוסף
התקשרות
הזמינו את שהייתכם
צפיה במפה
סגירה