פואייה המלון
פואייה המלון

יצירת קשר


כללי
המלך שלמה 11
ירושלים 94182
טל : 02.5482222
פקס : 02.5482220

הזמנות חדרים
טל : 02.5482200
פקס : 02.5482201
דוא"ל: Reservations@mamillahotel.com

מחלקת מארחים
טל : 02.5482244
דוא"ל: Host@mamillahotel.com

מנהל המלון
טל : 02.5482222
פקס : 02.5482212
דוא"ל: GMOffice@MamillaHotel.com

מרכז אקאשה (ספא וחדר כושר)
טל : 02.5482233
דוא"ל: Akasha@MamillaHotel.com

הזמנת מסעדות
טל : 02.5482230
דוא"ל: Restaurants@MamillaHotel.com

מחלקת אירועים
טל : 02.5482223
פקס : 02.5482240
דוא"ל: Banquet@MamillaHotel.com

מחלקת מכירות
טל : 02.5482208
פקס : 02.5482212
דוא"ל: Sales@MamillaHotel.com

יחסי ציבור ופניות עיתונאים
קרבט & וייס תקשורת ותוכן
נחמני 2 תל אביב
טל: 077-3317703
פקס: 077-5446161
דוא"ל: Info@kwcom.co.il

  • The SET
  • Hotel Cafe Royal - London
  • Lutetia - Paris
  • Conservatorium - Amsterdam
  • Lutetia - Paris
יום הגעה יום עזיבה
1 חדרים, 2 מבוגרים
הזמינו עכשיו מחיר טוב ביותר מובטח
מבוגרים ילדים
(3 - 12)
פעוטות
(0 - 2)
חדרים 1
הוסף חדר נוסף
התקשרות
הזמינו את שהייתכם
צפיה במפה