אירועים עסקיים

חברות ואנשי עסקים המעוניינים לערוך אירועים עסקיים בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר, ימצאו את מבוקשם באופן מושלם במלון ממילא. 
אירועים עסקיים במלון ממילא ירושלים נערכים בחדרי ישיבות מרווחים המשלבים יוקרה, אלגנטיות, נוחות וקדמה. החדרים מתאימים לכל מטרה עסקית: מקוקטיילים נינוחים, דרך פגישות עסקיות ועד לוועידות בינלאומיות רבות משתתפים. 
חדרי הישיבות מצטיינים בעיצוב פנים חדשני ומתוחכם - פרי יצירתו של מעצב העל פיירו ליסוני. החדרים מצוידים בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר, וביניהן מערכת וידאו לשיחות ועידה בטכנולוגיית HD ומערכת שמע סראונד. 
אירועים עסקיים במלון ממילא ירושלים מלווים בצוותו הטכני והמקצועי של המלון - המבטיח אירוע מושלם מראשיתו ועד סופו. האירועים כוללים גם חוויה קולינרית מיוחדת במינה, עם ארוחות גורמה פרי ידם של מיטב השפים. 
את האירועים העסקיים במלון ממילא ניתן לחתום באופן מושלם באחד המתחמים המובילים של המלון: טיפולי גוף מפנקים בספא אקאשה, הרמת כוסית בבר היין, לגימת משקה של ערב במירור בר או ארוחה באחת ממסעדות המלון. 
אירועים עסקיים במלון ממילא ירושלים מתקיימים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר - ומבטיחים לכם חוויה נוחה, מהנה ויוקרתית.

מחלקת אירועים

טלפון: 02-5482234
דוא"ל: Banquet@MamillaHotel.com

תודה רבה, פנייתך נשלחה ותטופל בהקדם

יצירת קשר

*שדה חובה

Submitting
  • The SET
  • Hotel Cafe Royal - London
  • Conservatorium - Amsterdam
  • Lutetia - Paris
יום הגעה יום עזיבה
1 חדרים, 2 מבוגרים
הזמינו עכשיו מחיר טוב ביותר מובטח
מבוגרים ילדים
(3 - 12)
פעוטות
(0 - 2)
חדרים 1
הוסף חדר נוסף
התקשרות
הזמינו את שהייתכם
צפיה במפה
סגירה